одноповерхові котеджі

Було поставлене завдання вписати план будинку між деревами, вилучивши лише непридатні. Цим і продиктовано складну конфігурацію будинку в плані. І, як показало життя, це було правильним рішенням.



Архітектурна концепція котеджу загальною площею 86,6 м2, для

проживання сім'ї з 3-4х осіб. Особливості проекту: Просте, але функціональне планування. В одному великому просторі вітальні поєднані кілька функцій, які ділять усю площу на чотири зони. Кожна з них може бути використана не заважаючи іншим. Подовжена форма будівлі, у даному випадку, має свої переваги. Вхідна група приміщень поділяє весь будинок на дві частини. Зона спальних приміщень розміщується на відстані від зони кухні-вітальні. Тому шум і вібрації, для спалень мінімізовані. Відсутність скатної покрівлі, а відповідно і горища економить будівельний матеріал та спрощує конструкцію всього будинку. Крім того, на плоскій покрівлі доречно розмістити сонячні батареї та водонагрівальні системи. Слід лише врахувати, що для цього потрібно буде виконати додаткове посилення конструкцій покрівлі.



 
Цей невеликий дачний будиночок може бути використаний і для основного місця проживання.
Площі приміщень та обсяги оптимізовані, з метою скоротити витрати на його будівництво та утримання. За рахунок зниження висоти бічних стін скорочений опалювальний об'єм. Компактне та функціональне планування без зайвих коридорів, дозволяє раціонально використовувати увесь наявний простір. Розташований у центрі будинку камін дозволить обігріти усі житлові приміщення під час відсутності газу та електрики.


Застосування ефективних будівельних матеріалів та утеплювачів значно знизить тепловтрати. Ширина будинку дозволяє побудувати його на відносно вузьких ділянках. За бажанням, під частиною будинку можна влаштувати підвал, або льох. Для різного побутового мотлоху передбачено невелике горище. Залежно від умов будівництва, використовуваних матеріалів і конструкцій, зведення такого будинку обійдеться не дорожче за трикімнатну міську квартиру.