КОТЕДЖ "ОНІКС"

      При проектуванні приватного будинку ще на етапі розробки ескізу дуже важливо не допустити помилок, які буде складно, або неможливо виправити. Необхідно відразу правильно розпланувати територію, розмістити будинок, господарські будівлі та елементи благоустрою. 
Планування будинку має враховувати особливості ділянки та навколишню забудову. В ідеалі, необхідно прагнути до того, щоб ділянка сприймалася як продовження житлового будинку. На жаль, іноді доводиться стикатися із ситуацією, коли основна увага приділяється головному фасаду будинку та ділянці перед ним. Хоча, як правило, ми проводимо основний час відпочинку з сім'єю та друзями у дворі, або на терасах.
Розташування виходу на ділянку та терасу, має сприяти максимальному зоровому комфорту та зручності використання. Найчастіше вихід на терасу краще організувати із приміщення кухні-їдальні. Зручним та раціональним рішенням також може бути влаштування тераси та літньої кухні під одним дахом.

Для невеликих ділянок може бути доцільним блокування літньої кухні із житловим будинком. У цьому випадку скорочується довжина інженерних комунікацій, кількість будматеріалів, а відповідно і вартість будівництва. Але, може бути виправданим і таке рішення, коли літня кухня в блоці з лазнею розташовується окремо, в глибині ділянки. Це робиться для того, щоб галаслива компанія не заважала відпочиваючим у будинку. 
У будь-якому випадку, для кожного Замовника розробляється індивідуальне рішення, яке відповідатиме його перевагам.